Adres
Türkiye
Email
ocakliksifaenerjisi@gmail.com
İletişim
+0531 912 92 00
Jan 01, 2023

Ocaklık Şifa Enerjisinin Faydaları Nelerdir ?

Image

Anadolu Ocaklık Şifacılığı, Anadolu'nun zengin kültürel ve tarihi dokusunda yer alan, geleneksel halk hekimliği uygulamalarından biridir. Bu uygulama, özellikle halk arasında çeşitli hastalıkların tedavisinde başvurulan, kültürel ve manevi birikime dayanan bir şifa yöntemidir.

Ocaklık enerjisi ile şifa süreci, Anadolu'daki geleneksel şifa uygulamalarının bir parçası olarak, bireyin hem fiziksel hem de enerji düzeyinde iyileşmesine yönelik bir süreçtir. Bu süreç, genellikle aşağıdaki adımları içerir:

Ocaklık Şifa Enerjisi, özellikle "şifa enerjisi" ile ilişkilendirilen ve enerji yoğunluğuna dayanan bir şifa yöntemi olarak tanımlanabilir. Bu enerji yönteminin temel amacı, insanın hem fiziksel hem de ruhsal bütünlüğünü desteklemek ve kişisel dönüşüm sürecini hızlandırmaktır. İşte Ocaklık Şifa Enerjisinin sağladığı bazı önemli faydalar:

Yaşamda Kontrol ve Denge: Bu enerji, kaotik yaşam koşullarında bireye kontrol sağlama ve huzur hissi vererek anlık var oluşu (AN'ı) kolaylaştırır.

Ruhsal Bütünlüğü Destekleme: İnsanın ruhsal bütünlüğünü ve dünyada var olma nedenini güçlendirmeye yardımcı olur.

Bireysel ve Kolektif Uyanış: Kişisel uyanışa ve idrake destek olurken, kolektif bilinç düzeyinin yükselmesine katkı sağlar.

Enerji Blokajlarının Çözülmesi: Bedendeki enerjisel blokajları açarak şifalanma sürecini hızlandırır ve bireyin enerji etki alanını güçlendirir.

Hücresel Düzeyde Denge ve Açılım: Ocaklık şifa enerjisi, hücrelerde ışık ve bilgiyi absorbe edebilmek için gerekli zemini hazırlar, hücresel düzeyde bilgi açılımını sağlar ve moleküler düzeyde hareketliliği artırarak dengeleme gücünü aktifleştirir.

Hücresel Armoni ve Rezonans: Varlığın hücreler arası armonisini sağlayarak, rezonansal yapıyı oluşturur ve hücre yapısallığında dengeyi sağlar.

Farkındalığın Artması: Şifa yolunu açar ve bireyin kendisini daha derin bir düzeyde anlamasına yardımcı olan enerji yapılandırmasını sunar.

Bu enerji yöntemi, bireyin kendini daha iyi anlamasına, fiziksel ve ruhsal sağlığının iyileştirilmesine ve kişisel gelişim süreçlerinin hızlanmasına katkıda bulunabilir. Ancak, bu tür uygulamaların kişisel deneyime ve inanca dayalı olduğunu ve her bireyin tecrübesinin farklı olabileceğini unutmamak önemlidir. Ayrıca, herhangi bir sağlık sorunu için profesyonel tıbbi tavsiye almak her zaman önemlidir.

OCAKLIK

Anadolu Ocaklık Şifa Sistemi, kadim zamanlardan beri varlığını sürdüren ruhsal ruhani yapıda şifa sistemidir.Anadolu Ocaklık Şifa Sistemi'ni öğrenmek isteyenler için oldukça kapsamlı bir eğitim programı sunulmaktadır. Bu programda teorik ve pratik bilgiler verilmekte ve katılımcılara sertifika verilmektedir. Bu eğitim ve şifa programları uzman eğitmen Sosyolog Derya Eryılmaz tarafından gerçekleştirilmektedir. Derya Eryılmaz Kuantum Bioenerj ekolünün kurucusu ve uygulayıcısıdır. Kendisi yıllardır bu sistemi uygulamakta ve öğretmekte olup binlerce kişinin şifalanmasına da vesile olmuştur.

Adres

Türkiye

+0531 912 92 00

ocakliksifaenerjisi@gmail.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 09.00-17.00

Copyright © 2020 Ocaklık Her hakkı saklıdır. Bu sitede yayınlanan her türlü görüntü, yazı içeren bilgiler, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, OCAKLIK.com 'a aittir.