Adres
Türkiye
Email
ocakliksifaenerjisi@gmail.com
İletişim
+0531 912 92 00
Jan 01, 2023

Şifa Ocakcılığı Nedir

Image

"Ocaklı Şifacılığı" denildiğinde Anadolu'da uzun bir geçmişe sahip olan ve genellikle Erenler ve Evliyaların kültürüyle ilişkili olan bir geleneksel şifa uygulamasıdır. Bu kültür, Anadolu'daki tasavvufi ve manevi geleneklerin bir yansımasıdır ve genellikle Erenler ve Evliyalar tarafından sürdürülmüş, spiritüel bilgi ve şifa yöntemlerini içerir.

Erenler ve Evliyalar, Anadolu'da derin manevi bilgiye ve spiritüel güce sahip olduğuna inanılan kişilerdir. Onlar, halk arasında saygı gören, manevi rehberlik ve şifa sunan kişiler olarak kabul edilirler. Bu kişilikler, genellikle Allah’a olan yakınlıkları, halka hizmet etme arzuları ve üstün manevi yetenekleri ile tanınır.

Ocaklı şifacılar, Erenler ve Evliyaların izinden giderek, geleneksel şifa yöntemleri, dua, meditasyon ve enerji çalışmaları gibi spiritüel uygulamaları kullanır. Bu şifacılar, hem fiziksel hem de ruhsal hastalıkların tedavisinde geleneksel bilgi ve manevi güçlerini kullanır.

Ocaklı şifacılık bilgisi ve becerileri, genellikle aile içinde veya manevi topluluklarda nesilden nesile aktarılır. Bu aktarım süreci, hem teorik bilgileri hem de pratik becerileri içerir. Bu süreç, aynı zamanda manevi inisiyasyonları ve ritüelleri de kapsayabilir.

Ocaklı şifacılar, toplum içinde manevi rehberler olarak tanınır ve genellikle kişisel danışmanlık ve rehberlik sunarak bireylerin hem fiziksel hem de ruhsal ihtiyaçlarına yanıt verirler.

Bu kişiler, toplumun manevi ve kültürel mirasını koruyan ve sürdüren önemli figürlerdir.

OCAKLIK

Anadolu Ocaklık Şifa Sistemi, kadim zamanlardan beri varlığını sürdüren ruhsal ruhani yapıda şifa sistemidir.Anadolu Ocaklık Şifa Sistemi'ni öğrenmek isteyenler için oldukça kapsamlı bir eğitim programı sunulmaktadır. Bu programda teorik ve pratik bilgiler verilmekte ve katılımcılara sertifika verilmektedir. Bu eğitim ve şifa programları uzman eğitmen Sosyolog Derya Eryılmaz tarafından gerçekleştirilmektedir. Derya Eryılmaz Kuantum Bioenerj ekolünün kurucusu ve uygulayıcısıdır. Kendisi yıllardır bu sistemi uygulamakta ve öğretmekte olup binlerce kişinin şifalanmasına da vesile olmuştur.

Adres

Türkiye

+0531 912 92 00

+0530 120 47 97

ocakliksifaenerjisi@gmail.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 09.00-17.00

Copyright © 2020 Ocaklık Her hakkı saklıdır. Bu sitede yayınlanan her türlü görüntü, yazı içeren bilgiler, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, OCAKLIK.com 'a aittir.