Adres
Türkiye
Email
ocakliksifaenerjisi@gmail.com
İletişim
+0531 912 92 00
Jan 01, 2023

Anadolu Ocaklık Şifa Enerji Sistemi Vizyon ve Misyon Vizyonumuz

Image

Anadolu Ocaklık Şifa Enerji Sistemi olarak vizyonumuz, multidisipliner bir yaklaşımla insan sağlığı ve kişisel gelişim alanlarında yenilikçi ve lider bir kuruluş olmak. Anadolu’nun zengin kültürel mirasını ve geleneksel bilgi birikimini modern bilimle harmanlayarak, parapsikoloji, metafizik, ruhsal enerji, bioenerji ve kuantum enerjisi gibi konularda bireylerin yaşam kalitelerini yükseltmeyi ve onlara kişisel gelişim yollarında rehberlik etmeyi amaçlıyoruz. Her bireyin içsel potansiyelini keşfetmesine yardımcı olmak ve bu potansiyeli hayata geçirmelerini sağlayarak, bireysel ve toplumsal dönüşüme öncülük etmek temel hedefimizdir.


Misyonumuz:

Misyonumuz, dil, din, renk ve ırk ayrımı gözetmeksizin her bireye eşit değer vererek, insan merkezli ve empatiye dayalı bir yaklaşım sergilemektir. Öğrenmenin ve kişisel gelişimin yaşam boyu süren bir süreç olduğuna inanarak, bireylerin sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı olmaları için gerekli araçları ve bilgiyi sunmaktayız. İnsanların ilahi ve mucizevi enerji potansiyellerini keşfetmeleri ve bu potansiyeli hayatlarında etkin bir şekilde kullanmaları için rehberlik ediyoruz. Unutulmuş veya ihmal edilmiş enerji güçlerini hatırlatmak, bu güçlerin farkındalığını ve kullanımını yaygınlaştırmak ana hedeflerimiz arasındadır. İlim ve bilime derin bir saygı duyarak, bilimsel araştırmalar ve işbirliklerine açık bir tutum sergiliyoruz. Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşarak çoğaltmayı, öğrenmek ve öğretmek, iyileşmek ve iyileştirmek ilkelerini benimsiyoruz. Bütün bu çalışmalarımızla, bireylerin ve toplumun daha aydınlık bir geleceğe yolculuğunda katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,
Anadolu Ocaklık Şifa Enerji Sistemi

OCAKLIK

Anadolu Ocaklık Şifa Sistemi, kadim zamanlardan beri varlığını sürdüren ruhsal ruhani yapıda şifa sistemidir.Anadolu Ocaklık Şifa Sistemi'ni öğrenmek isteyenler için oldukça kapsamlı bir eğitim programı sunulmaktadır. Bu programda teorik ve pratik bilgiler verilmekte ve katılımcılara sertifika verilmektedir. Bu eğitim ve şifa programları uzman eğitmen Sosyolog Derya Eryılmaz tarafından gerçekleştirilmektedir. Derya Eryılmaz Kuantum Bioenerj ekolünün kurucusu ve uygulayıcısıdır. Kendisi yıllardır bu sistemi uygulamakta ve öğretmekte olup binlerce kişinin şifalanmasına da vesile olmuştur.

Adres

Türkiye

+0531 912 92 00

+0530 120 47 97

ocakliksifaenerjisi@gmail.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 09.00-17.00

Copyright © 2020 Ocaklık Her hakkı saklıdır. Bu sitede yayınlanan her türlü görüntü, yazı içeren bilgiler, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, OCAKLIK.com 'a aittir.