Adres
Türkiye
Email
ocakliksifaenerjisi@gmail.com
İletişim
+0531 912 92 00
Jan 01, 2023

Aura Nedir ? Auranın Sağlıklı Olması Ne Demek ?

Image

Aura, bir kişinin veya nesnenin çevresinde var olduğuna inanılan, genellikle gözle görülemeyen enerji alanıdır. Bu kavram, çeşitli kültürel, spiritüel ve metafizik inanç sistemlerinde yer alır. Aura, kişinin bedeninin ötesinde var olan, onu saran ve genellikle renkli olarak tasvir edilen bir enerji katmanı olarak düşünülebilir. Bu enerji katmanının, kişinin duygusal, fiziksel, zihinsel ve ruhsal durumunu yansıttığı bilinir.

Auranın Sağlıklı Olması

Auranın sağlıklı olması kavramı, bir kişinin genel enerji durumunun dengede ve uyumlu olduğunu ifade eder. Bu durum, şu özelliklere sahip olabilir:

Enerji Dengesi, Auranın enerjisinin dengeli ve uyumlu akışı, kişinin genel olarak iyi bir sağlık ve esenlik durumunda olduğunu gösterebilir.

Renklerin Canlılığı ve Berraklığı, Auranın renklerinin canlı ve parlak olması, pozitif enerji, iyi sağlık ve yüksek moral durumunu ifade edebilir. Renklerin berraklığı ve temizliği, enerji blokajlarının veya negatif enerjilerin olmadığına işaret edebilir.

Denge ve Uyum, Auranın çeşitli katmanlarının birbiriyle uyum içinde olması, kişinin zihinsel, duygusal, fiziksel ve spiritüel açıdan dengede olduğunu gösterir.


Peki Auranın Sağlıksız Olması Durumunda Ne Olur ?

Auranın sağlıksız olması ise, kişinin genel enerji seviyesinin düşük olduğunu veya enerji akışında dengesizlikler olduğunu gösterir.

Fiziksel Sağlık Sorunları, auranın dengesizliği fiziksel sağlık problemlerine yol açabilir. Enerji blokajları, belirli bedensel rahatsızlıklarla ilişkilendirilebilmektedir.

Duygusal Dengesizlikler, auranın sağlıksız olması, negatif duygular, stres, anksiyete ve genel bir mutsuzluk hissi yaşanmaktadır.

Zihinsel Yorgunluk, enerji seviyelerinin düşük olması, konsantrasyon güçlüğü ve mental yorgunlukla sonuçlanır.

Ruhsal Uzaklık Spiritüel açıdan, auranın sağlıksız olması kişinin kendini ruhsal olarak boş veya bağlantısız hissetmesine neden olur.

OCAKLIK

Anadolu Ocaklık Şifa Sistemi, kadim zamanlardan beri varlığını sürdüren ruhsal ruhani yapıda şifa sistemidir.Anadolu Ocaklık Şifa Sistemi'ni öğrenmek isteyenler için oldukça kapsamlı bir eğitim programı sunulmaktadır. Bu programda teorik ve pratik bilgiler verilmekte ve katılımcılara sertifika verilmektedir. Bu eğitim ve şifa programları uzman eğitmen Sosyolog Derya Eryılmaz tarafından gerçekleştirilmektedir. Derya Eryılmaz Kuantum Bioenerj ekolünün kurucusu ve uygulayıcısıdır. Kendisi yıllardır bu sistemi uygulamakta ve öğretmekte olup binlerce kişinin şifalanmasına da vesile olmuştur.

Adres

Türkiye

+0531 912 92 00

+0530 120 47 97

ocakliksifaenerjisi@gmail.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 09.00-17.00

Copyright © 2020 Ocaklık Her hakkı saklıdır. Bu sitede yayınlanan her türlü görüntü, yazı içeren bilgiler, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, OCAKLIK.com 'a aittir.