Adres
Türkiye
Email
ocakliksifaenerjisi@gmail.com
İletişim
+0531 912 92 00
Jan 01, 2023

Enerji Merkezleri

Image

Enerji merkezleri, genellikle çakralar olarak bilinir ve çoğunlukla Hint ve Tibet meditasyon geleneklerinde bulunur. Bu gelenekler, insan vücudunda enerjinin merkezleştiği ve düzenlendiği çeşitli noktalar olduğunu öne sürer. Bu enerji merkezleri, vücudun hem fiziksel hem de metafiziksel işlevlerini etkileyen, hayati enerjinin (Prana, Chi veya Qi olarak da bilinir) akışını düzenleyen alanlar olarak kabul edilir.

Her çakra, vücuttaki belli bir enerji frekansını ve kalitesini temsil eder. Bu çakraların dengeli ve açık olması, kişinin fiziksel, duygusal, zihinsel ve spiritüel sağlığı için önemlidir. Çakraların blokajlı olması veya dengesizliği, enerji bedenindeki akışın engellenmesi veya dengesiz hale gelmesi olarak tanımlanır. Bu durum, fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlık üzerinde olumsuz etkilere yol açabilir. Enerji çakralarının bloke olması veya dengesizliği, genellikle stres, travma, korku, endişe ve olumsuz düşünce kalıpları gibi psikolojik ve duygusal faktörlerle ilişkilendirilir, bu durumda çeşitli sağlık ve duygusal sorunlara yol açmaktadır.

Çakraların dengelenmesi için çeşitli yöntemler kullanılır. Bu yöntemler arasında meditasyon, bioenerji,enerji çalışmaları, ses terapisi, kristal şifa ve aromaterapi gibi pratikler de yer alabilir. Örneğin, meditasyon sırasında belirli mantraların tekrarı veya belirli çakralara odaklanmak, enerji merkezlerinin dengelenmesine yardımcı olabilir.

OCAKLIK

Anadolu Ocaklık Şifa Sistemi, kadim zamanlardan beri varlığını sürdüren ruhsal ruhani yapıda şifa sistemidir.Anadolu Ocaklık Şifa Sistemi'ni öğrenmek isteyenler için oldukça kapsamlı bir eğitim programı sunulmaktadır. Bu programda teorik ve pratik bilgiler verilmekte ve katılımcılara sertifika verilmektedir. Bu eğitim ve şifa programları uzman eğitmen Sosyolog Derya Eryılmaz tarafından gerçekleştirilmektedir. Derya Eryılmaz Kuantum Bioenerj ekolünün kurucusu ve uygulayıcısıdır. Kendisi yıllardır bu sistemi uygulamakta ve öğretmekte olup binlerce kişinin şifalanmasına da vesile olmuştur.

Adres

Türkiye

+0531 912 92 00

+0530 120 47 97

ocakliksifaenerjisi@gmail.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 09.00-17.00

Copyright © 2020 Ocaklık Her hakkı saklıdır. Bu sitede yayınlanan her türlü görüntü, yazı içeren bilgiler, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, OCAKLIK.com 'a aittir.