Adres
Türkiye
Email
ocakliksifaenerjisi@gmail.com
İletişim
+0531 912 92 00
Jan 01, 2023

Negatif Enerji ve Negatif Varlıklar Nedir ?

Image

Negatif enerji temizliği, genellikle spiritüel ve enerji şifa uygulamalarında kullanılan bir süreçtir ve farklı boyutları içerir. Sizin belirttiğiniz gibi, bu sürecin üç ana kategorisi bulunmaktadır:


1. Duygusal Negatif Enerji Temizliği

Bu temizlik türü, bireyin duygusal düzeyde birikmiş negatif enerjilerden arındırılmasını içerir. Bu negatif enerjiler, stres, kaygı, korku, öfke, üzüntü gibi duygusal tepkilerden kaynaklanabilir.


2. Musallat Varlıklardan Arındırılma

Bu, bireyin üzerinde hissedilen dış etkilerden veya "musallat" olarak adlandırılan varlıklardan arındırılmasını ifade eder. Bunlar arasında kötü niyetli enerjiler, beddua ve negatif spiritüel varlıkların etkileri bulunabilir.


3. Negatif Varlıkların Etki ve Tesirlerinden Arınma

Bu kategori, bireyin veya mekanın negatif enerjik varlıkların etki ve tesirlerinden temizlenmesiyle ilgilidir. Bu varlıklar, kişinin veya mekanın enerji kalitesini düşürebilir ve olumsuz duygusal veya fiziksel etkilere neden olabilir.

OCAKLIK

Anadolu Ocaklık Şifa Sistemi, kadim zamanlardan beri varlığını sürdüren ruhsal ruhani yapıda şifa sistemidir.Anadolu Ocaklık Şifa Sistemi'ni öğrenmek isteyenler için oldukça kapsamlı bir eğitim programı sunulmaktadır. Bu programda teorik ve pratik bilgiler verilmekte ve katılımcılara sertifika verilmektedir. Bu eğitim ve şifa programları uzman eğitmen Sosyolog Derya Eryılmaz tarafından gerçekleştirilmektedir. Derya Eryılmaz Kuantum Bioenerj ekolünün kurucusu ve uygulayıcısıdır. Kendisi yıllardır bu sistemi uygulamakta ve öğretmekte olup binlerce kişinin şifalanmasına da vesile olmuştur.

Adres

Türkiye

+0531 912 92 00

+0530 120 47 97

ocakliksifaenerjisi@gmail.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 09.00-17.00

Copyright © 2020 Ocaklık Her hakkı saklıdır. Bu sitede yayınlanan her türlü görüntü, yazı içeren bilgiler, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, OCAKLIK.com 'a aittir.